Proč IIPlán® (Inteligentní Investiční Plán)?

IIPlan®  je formou, jak si vybudovat rezervu ze skutečného majetku postupně. Spojuje výhody pravidelného spoření a výhody vlastnictví cenných kovů. Investiční zlato je osvobozeno od DPH, výnosy z prodeje cenných kovů nejsou předmětem daně z příjmů. Investiční cenné kovy nepodléhají inflaci, jak je tomu u měn, a udržují tak hodnotu majetku, který do nich umístíte. Investiční cenné kovy jsou pojistkou pro případ krizí – ekonomických,

dluhových, měnových či politických. Jejich cena je nezávislá na rozhodnutí státu.
iiplan®  je právě proto skvělou volbou pro jakékoliv střednědobé či dlouhodobé spoření. Použití a účel spoření bude pouze na Vaší volbě a navíc si vytvoříte rezervu v
 „měně, která je směnitelná po celém světě.

HISTORICKÉ POROVNÁNÍ S OSTATNÍMI PRODUKTY

Propočet  je  modelován  na  období 10 let, při úložce 1 700 Kč měsíčně.  Simulace  na  spořicím účtu  a  stavebním  spoření proběhla dle aktuálních dat. Penzijní  připojištění  je  propočteno dle  podmínek  zákona  42/1994 Sb.  a  výše  úspor  zohledňuje  i výši daňových odpočtů. Výsledek dluhopisových  fondů,  akciových fondů a iiplanu ®  je reálným výsledkem 10leté historie.

iiplan ®  je zajímavý nejen tím, že si díky němu můžete rezervu ve zlatě či stříbře vytvářet postupně a tento druh zajištění se tak stává dostupný každému zájemci, ale je i výborným doplňkem již nastaveného spoření, které v rodině máte.


VLASTNOSTI INTELIGENTNÍHO INVESTIČNÍHO PLÁNU

 

  • iiplan ®  je revoluční formou pravidelného spoření do cenných kovů. Každá zaslaná platba od 100 Kč včetně se okamžitě přemění na část Vámi vybraného investičního slitku. Nespoříte tedy v Kč, ale okamžitě v univerzální světové měně.
  • iiplan ®  může sjednat osoba starší 18 let, neexistují žádné omezení či limity.
  • iiplan ®  umožňuje spoření do cenných kovů již od platby ve výši 100 Kč včetně.
  • iiplan ®  Vám dává naprostou svobodu ve stylu spoření. Vy sami rozhodnete nejen o slitcích, které spořením
  • získáte (investiční zlato nebo investiční stříbro a jejich gramáž), ale i o výši plateb, jejich frekvenci, množství slitků,  které  chcete  získat  prostřednictvím  iiplanu ® .  Neexistuje  ani  žádný  limit  na  počet  smluv,  které  si sjednáte.
  • Slitky, s postupně zafixovanou celkovou hmotností, jsou Vám okamžitě dodány. Vy sami určíte i podmínky expedice. Může být expedován každý jeden dospořený slitek nebo expedice bude probíhat až v okamžiku dospoření Vámi zvoleného počtu slitků, a to na Vámi uvedenou adresu. Poštovné a balné je stanovené dle ceníku služeb.
  • iiplan ®  Vám jako každé pravidelné spoření zajišťuje tzv. průměrování ceny – nejvíce nakupujete za nejlevnější ceny, za ty vyšší naopak nakupujete méně. Standardně můžete nakupovat s týdenní, měsíční, čtvrtletní, pololetní či roční frekvencí. Pokud Vám Vaše banka umožní i jinou frekvenci, také to problém nebude. Fixovaná však bude pouze částka od 100 Kč včetně.
  • iiplan ®   je  velmi  flexibilní.  Na  své  spoření  můžete  kdykoli  zaslat  mimořádné  platby,  upravit  výši  plateb, frekvenci  placení  či  v  případě  potřeby  spoření  přerušit.  iiplan ®   se  dokáže  přizpůsobit  Vašim  aktuálním možnostem. 
  • Se sjednáním a správou smlouvy iiplan ®  je spojen jediný poplatek, a to poplatek vstupní. Za evidenci plateb, informace o průběhu spoření, změny v nastavení spoření či za objem investic nezaplatíte už vůbec nic.
  • iiplan ®  nabízí zaručenou kvalitu se značkou Good Delivery – slitky švýcarské rafinerie PAMP.

 

JAK FUNGUJE INTELIGENTNÍ INVESTIČNÍ PLÁN

ILUSTRACE PRŮBĚŽNÉHO FIXOVÁNÍ SLITKU

Ilustrace probíhá na spoření na 10g zlatý investiční slitek. První zaslaná platba ve výši 1 000 Kč = 1,0000 g. Velikost fixované hmotnosti se odvíjí od ceny platné v den doručení platby. Za druhou platbu to může být  1,1111 g (celkově zafixováno 2,1111 g), třetí platbou se zafixuje například 1,1765 g.