O mně

Ing. Viktor Harnach

Seznamuji se dopodrobna se situací rodin, kterým poskytuji službu, proto se patří, abych se i já Vám dopodrobna představil.

Narodil jsem se 24. července 1959, po rodičích jsem Jihočech, ale život jsem strávil v Jihlavě, v Novém Jičíně, v Brně, v Košicích a v Praze. S rodinou žiji v Klecanech v okrese Praha –východ, manželka pracuje jako moje asistentka a zabezpečuje mi administrativní servis a mám tři dospělé děti. Službě finančního zprostředkovatele a poradce se věnuji od r. 1995, od té doby jsem členem Společnosti finančních poradců, a.s., později jsem do své nabídky zařadil i služby dalších finančně poradenských společností – FIPPO, BVC a Broker Trust. Od roku 2018 jsem spolupracoval s obchodní společností SAB Servis a od roku 2023 s OK Klientem, a.s.. Zde čerpám další informace, zkušenosti a služby. Nejsem tedy zcela nezávislým, neboť nemám v nabídce všechny služby, ale poskytuji služby z široké nabídky podle potřeb klientů.

Informace o tom, jakým způsobem jsem za svoji práci honorován.

Klienti mi neplatí za poskytnuté služby přímo, jsem odměňován provizním způsobem. Od obchodních partnerů dostávám určité procento z uzavřených smluv, které klientům zprostředkuji. Budu tedy považovat za projev důvěry, když se na mne budete i v budoucnu obracet s žádostmi o rady a o zprostředkování Vašich finančních transakcí. Umím to (jsem přesvědčen ) dobře, radím rozumně a srozumitelně, nikdo z mých klientů nemusí nikde běhat a shánět, stačí mi zavolat a služba funguje tak, že to mí klienti velmi oceňují.

Od 20.4. 2001 jsem byl registrován podle Zákona o cenných papírech č. 591/1992 Sb. v platném znění, § 45a jako registrovaný investiční zprostředkovatel a poskytoval investiční služby. Registraci lze ověřit u České národní banky ZDE .
Podle Zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích jsem byl registrován u České národní banky jako tzv. podřízený pojišťovací zprostředkovatel ( číslo registrace 003213PPZ ze dne 29.3.2005 podle § 6 Zákona a poskatoval služby. Aktuální informace o mé registraci u ČNB pro oblast pojištění je ZDE). Mám k dispozici dostatečně širokou nabídku, která může pokrýt všechny Vaše důležité požadavky v oblasti investic i pojištění , ze které vybírám produkty a služby k Vaší plné spokojenosti.

Podněty, připomínky, náměty ke zlepšení nebo stížnosti, prosím, adresujte především mně. Další možností je podnět Společnosti finančních poradců, a.s. ( Kodaňská 46, 100 10 Praha 10 ), Asociaci finančních zprostředkovatelů a poradců (Krakovská 25 Praha 1) , zejména OK Klient a.s. – kontakt ZDE případně též na Českou národní banku.

Ve své činnosti finančního zprostředkovatele a poradce bezprostředně spolupracuji se svojí manželkou, která mi zabezpečuje administrativní zázemí, správu webové aplikace a počítačového vybavení mi zabezpečuje syn ( absolvent VŠ ekonomie a informačních technologií ). Spolupracuji s řadou kompetentních kolegů, kteří moji službu doplňují do potřebné šířky i odborné hloubky. Věřím, že budete s mojí službou  vždy spokojeni.


Viktor Harnach
obchodník, investor a sběratel