Proč IIPlán® (Inteligentní Investiční Plán)?

IIPlan®  je formou, jak si vybudovat rezervu ze skutečného majetku postupně. Spojuje výhody pravidelného spoření a výhody vlastnictví cenných kovů. Investiční zlato je osvobozeno od DPH, výnosy z prodeje cenných kovů nejsou předmětem daně z příjmů. Investiční cenné kovy nepodléhají inflaci, jak je tomu u měn, a udržují tak hodnotu majetku, který do nich umístíte. Investiční cenné kovy jsou pojistkou pro případ krizí – ekonomických,

dluhových, měnových či politických. Jejich cena je nezávislá na rozhodnutí státu.
iiplan®  je právě proto skvělou volbou pro jakékoliv střednědobé či dlouhodobé spoření. Použití a účel spoření bude pouze na Vaší volbě a navíc si vytvoříte rezervu v „měně„, která je směnitelná po celém světě.

Propočet  je  modelován  na  období 10 let, při úložce 1 700 Kč měsíčně.  Simulace  na  spořicím účtu  a  stavebním  spoření proběhla dle aktuálních dat. Penzijní  připojištění  je  propočteno dle  podmínek  zákona  42/1994 Sb.  a  výše  úspor  zohledňuje  i výši daňových odpočtů. Výsledek dluhopisových  fondů,  akciových fondů a iiplanu ®  je reálným výsledkem 10leté historie.

iiplan ®  je zajímavý nejen tím, že si díky němu můžete rezervu ve zlatě či stříbře vytvářet postupně a tento druh zajištění se tak stává dostupný každému zájemci, ale je i výborným doplňkem již nastaveného spoření, které v rodině máte.

VLASTNOSTI INTELIGENTNÍHO INVESTIČNÍHO PLÁNU